• تاریخ : ۱۲ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مذهبی

رییس دفتر رییس‌جمهوری اجتماع عظیم زائران اربعین را فخر جهان اسلام و شیعه توصیف کرد و گفت: اجتماع میلیونی زائران اربعین حسینی که در کمال آرامش انجام می‌شود، می‌تواند نمادی از وحدت و همدلی جهان اسلام باشد.

به گفته مهر نور محمود واعظی روز جمعه و در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چزابه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهارداشت: تلاش و اهتمام مردم سراسر کشور برای حضور در کربلا و راه‌پیمایی اربعین حسینی یک فعالیت پرشور اعتقادی هست و از سوی دیگر تلاش خودجوش مردم شهرهای مختلف خوزستان برای پذیرایی از زائران، اقدامی بسیار ارزشمند هست.

رییس دفتر رییس‌جمهوری با بیان اینکه در مقایسه با سال‌های گذشته اقدامات بسیار گسترده و چشمگیری برای خدمت‌رسانی به زائرین انجام شده هست، گفت: در این ایام بیش از  ۳ هزار نفر به صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت هستند تا به زائرین امام حسین(ع) خدمت‌رسانی کنند و همگی برای اعتقادشان کار می‌کنند تا در ثواب زوار سهیم باشند.

دکتر واعظی اضافه کرد: ستاد اربعین پس از اربعین سال گذشته تعطیل نبوده و مشغول برنامه‌ریزی برای تکمیل زیرساخت‌ها و ارایه تمهیدات لازم به منظور رفاه و تسهیل تردد زوار اربعین بوده هست.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما