• تاریخ : ۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مذهبی

حجت الاسلام موسوی مقدم با حضور در استودیوی کربلا از روند تولید برنامه‌های تلویزیونی سازمان اوج در اربعین حسینی با خبر شد.

به گفته مهر نور، قائم مقام سازمان صداوسیما با حضور در کربلای معلا از استودیوی عصر بازدید به عمل آورد.

همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی سازمان هنری رسانه‌ای اوج با روی آنتن بردن برنامه‌های تلویزیونی «مخاطب خاص» و «اقیانوس آرام» از استودیوی عصر کربلا و همچنین برنامه «اقیانوس آرام» از استودیوی مستقر در عمود ۱۱۲۰ مهمان خانه های مردم می شود.

براساس این گفته، برنامه تلویزیونی مخاطب خاص به مدت ۱۰ شب، زنده و مستقیم از کربلای معلا و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. اجرای این برنامه را «رسالت بوذری» برعهده دارد و هر شب، علاوه بر کارشناسان مذهبی، هنرمندان، نویسندگان، مداحان و چهره های آیینی نیز در این برنامه حضور پیدا می‌کنند.

«پیاده آمده ایم» از جمعه ۱۲ آبان به مدت یک هفته پخش خواهد شد و محوریت گفتگوی این برنامه نیز ارتباط پیاده روی اربعین و ظهور حضرت بقیه الله خواهد بود. کارشناس این برنامه حجت الاسلام پناهیان خواهد بود. همچنین هشتگ برنامه در شبکه های اجتماعی نیز بر اساس موضوع برنامه یامهدی خواهد بود.

همچنین برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» از ۱۱ تا ۱۸ آبان با محوریت کودک و نوجوان و اجرای محمد سلوکی ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما