• تاریخ : ۲۲ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مذهبی

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به این‌که سازش با دشمن هزینه دارد و هزینه آن خفت و خواری هست، گفت: نمونه بارز سازش را در عربستان می‌توان دید و با سازش در مقابل آمریکا چیزی جز خفت و خواری به‌دست نیامد.

به گفته مهر نور، حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی در آئین معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه گیلان، گفت: منشأ اصلی قدرت و اقتدار ملت مسلمان، ایمان و ارادت به قرآن هست و قرآن مایه اصلی قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران هست.

او ادامه داد: در سایه قدرت و بیانات مقام معظم رهبری به راحتی می‌توانیم در برابر آمریکا ایستادگی کنیم و به پیشرفت برسیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره) گفت: وحدت و توجه به قرآن، اسلام و اهل‌ بیت (ع) دو چیز عامل پیروزی انقلاب بر آمریکا و دشمنان هست.

او با بیان این‌که سازش با دشمنان انقلاب هزینه دارد، بیان کرد: نمونه از این بدعهدی‌ها را می‌توان در عربستان و سایر کشورهای مخالف جمهوری اسلامی دید. هیچ امامی در طول تاریخ دیده نشده هست که با دشمن خود سازش کند، حتی امام حسین (ع) نیز با یزد بیعت نکرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این‌که اختلاف و تفرقه عامل شکست هست، گفت: حفظ وحدت و اتحاد همدلی بر محور امام و رهبری هست.

وی با اشاره به این‌که دشمنان اسلام و قرآن به‌دنبال تفرقه‌افکنی میان مسلمانان هستند، ادامه داد: وحدت بزرگترین نعمت‌هاست که باید قدر آن را بدانیم انقلاب اسلامی، به برکت امام خمینی (ره) و خون شهیدان، اهتمام و عنایات خاص مقام معظم رهبری از امتیازاتی برخوردار هست.

محمدی بهره‌وری موقوفات در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را از سیاست‌های کلی سازمان اوقاف و امور خیریه دانست و گفت: فعال کردن اداره‌های شهرستان‌ها در دستور کار مجموعه اوقاف و امور خیریه هست تا مردم به‌راحتی دسترسی به اطلاعات در زمینه وقف داشته باشند.

به گفته مهر نور، در این مراسم حجت‌الاسلام علیزاده به‌عنوان مدیرکل اوقاف گیلان به مدت سه سال منصوب و از زحمات حجت الاسلام ولی عادلی، مدیر کل سابق قدردانی شد.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما