• تاریخ : ۲۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مذهبی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور مردم از هر دین و مذهبی در راهپیمایی اربعین این پیام را به جهانیان می رساند که تنها راه رهایی از ظلم پیوستن به مکتب امام حسین (ع)هست.

ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با مهر نور با بیان اینکه «اربعین یادآور حماسه امام حسین(ع) هست» گفت: راهپیمایی اربعین تبدیل به همایش جهانی شده هست که میلیون‌ها نفر از سراسر جهان در آن شرکت می کنند تا عشق، ارادت و علاقه خود را به امام حسین نشان دهند.

وی افزود: راهپیمایی اربعین اقدامی مردمی هست که دولت‌ها در آن نقش ندارند. این موضوع به جهانیان اثبات می کند که برای رهایی از ظلم و ستم باید راه و نهضت امام حسین(ع) را ادامه دهند.

نماینده بابل همچنین گفت: اینکه همه آزادگان جهان با هر دین و مسلکی اعم از مسیحیان، اهل سنت و شیعیان با نحله‌های سیاسی مختلف در این راهپیمایی شرکت می کنند، نشان می دهد که همه در مکتب امام حسین(ع) هستند. آنها آمده‌اند تا حماسه ای را ایجاد کرده و آن را به جهانیان نشان دهند.

نانواکناری در پایان تاکید کرد: جهانیان بدانند تنها راه رهایی از ظلم و ستم و آزادگی پیوستن به مکتب امام حسین(ع) هست. این را می توان مهمترین پیام راهپیمایی اربعین تعبیر کرد.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما