• تاریخ : ۲۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : مذهبی

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب دین با حضور ناشران داخلی و خارجی در مصلی بزرگ قدس شهر قم برگزار می‌شود.

به گفته مهر نور، به نقل از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب دین با حضور پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی از روز ۲۶ بهمن‌ماه جاری در شهر مقدس قم آغاز می‌شود.

سید غلامرضا حسینی رییس سازمان انتشارات پژوهشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب دین ۲۶ بهمن لغایت ۵ اسفندماه ۹۶ با حضور ناشران داخلی و خارجی در مصلی بزرگ قدس شهر قم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف ارائه جدیدترین آثار و دستاوردهای نشر کتاب در حوزه دین برگزار می‌شود افزود: از ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری تا ۵ اسفند نمایشگاه کتاب دین به مدت ۱۰ روز در مصلی قدس با حضور ۷۰ ناشر خارجی و در قالب ۲۰ هزار عنوان کتاب خارجی برگزار خواهد شد و همچنین سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به عنوان ناشر برتر فرهنگ و اندیشه اسلامی نیز در این نمایشگاه بین المللی حضور چشمگیری خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه کتاب‌های مورد علاقه خود با تخفیف قابل توجه در روزهای برگزاری نمایشگاه از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ و ۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰ به مصلی بزرگ قدس شهر مقدس قم واقع در میدان جانبازان این شهر مراجعه کنند.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما