• تاریخ : ۳۱ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مذهبی

به گفته سریس سیاسی پرتال مذهبی مهر نور، ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفت‌وگویی، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه اظهار داشت: این حمله موشکی وظیفه‌ای اسلامی و مخصوصاً وظیفه ایرانیان بود.

 

وی گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه “پسندیده، به‌موقع و بی‌نظیر” بود چراکه داعش و تروریسم در ماه مبارک رمضان به‌ناحق به مسلمانان ایران و جایگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی حمله کردند.

 

امام جمعه سنندج تصریح کرد: اگر ایران جواب آن‌ها را نمی‌داد خوشحال‌تر می‌شدند چراکه بعد از حمله تروریستی به تهران باز هم هشدار داده بودند اما واقعا همه ما مسلمانان شیعه و سنی به پاسخ دندان‌شکن سپاه به داعش افتخار می‌کنیم و خوشحال هستیم.

 

وی گفت: این حمله و عملیات دقیق موشکی سپاه علیه تروریست‌ها برای دشمنان انقلاب اسلامی نیز این پیام را داشت که باید عاقل شوند.

 

ماموستا خدایی افزود: همه ایرانیان به این اقدام و حمله موشکی سپاه افتخار می‌کنند چراکه پاسخی دندان‌شکن برای داعش بود تا دیگر آنها نتوانند نسبت به نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران هیچ تجاوز و خودنمایی انجام بدهند. امیدوارم که خداوند به مسلمانان ایران عزت و به دشمنان نظام و انقلاب ذلت بدهد.

 

تسنیم

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما

مطالب مشابه با این مطلب