• تاریخ : ۱۱ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : مذهبی

مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات اسوه از حضور این انتشارات با ۳۹۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت در ایام برگزاری نمایشگاه از دو کتاب جدید عرضه‌شده در غرفه این نشر رونمایی خواهد شد.

به گفته مهر نور به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، ناصر بابامحمدی اظهار کرد: شرکت چاپ و انتشارات اسوه با ۲۸۰ عنوان کتاب و ۱۱۰ عنوان چاپ قرآن کریم، مفاتیح‌الجنان، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

او  کتاب‌های شش‌جلدی اصول کافی، سفینه‌البحار و کلمه‌العلیا را از مهمترین کتاب‌های عرضه‌شده شرکت چاپ و انتشارات اسوه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برشمرد.

وی با اشاره به اینکه چاپ‌های گوناگون قرآن کریم، مفاتیح‌الجنان و نهج‌البلاغه در غرفه انتشارات اسوه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود، تصریح کرد: قرآن با ترجمه استاد انصاریان و آیت‌الله مکارم شیرازی از مهمترین قرآن‌های عرضه‌شده توسط انتشارات اسوه هستند.

بابامحمدی خاطرنشان کرد: شرکت چاپ و انتشارات اسوه در راهرو ۶، غرفه ۳۷ از ۱۲ اردیبهشت‌ماه پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه کتاب (در مصلا) هست.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما

مطالب مشابه با این مطلب